Dzień Żółty
10 marca 2022 roku odbył się w siedleckim przedszkolu Dzień Żółty, związany z realizowanym Programem ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury”. Przedszkolaki zdobyły podstawowe wiadomości na temat Słońca i energii słonecznej oraz jej ogromnego znaczenia dla życia organizmów żywych. W tym dniu obowiązywały stroje w kolorze cytryny. Pierwsze zadanie Dnia Żółtego to wykonanie z papieru i brystolu słonecznych opasek. Następnie dzieci kolorowały kredkami obrazki związane z działalnością centralnej gwiazdy Układu Słonecznego. Dużą radość sprawiło przedszkolakom wspólne wykonanie olbrzymiego słońca z wykorzystaniem techniki collage.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!