Olimpiada "Mały ekolog"
27 czerwca 2022 r. odbyła się Olimpiada dla przedszkolaków ,,Mały ekolog“. Dzieci odpowiadały na przygotowane pytania z zakresu ochrony przyrody, wykonywały zadania w indywidualnych kartach pracy o zróżnicowanym stopniu trudności. Zadania dotyczyły tematów: segregacja odpadów, recykling, opieka nad roślinami i zwierzętami, ochrona wody, powietrza i gleby, prawidłowe zachowanie w lesie, nad wodą i w górach. Realizacja w/w zagadnień w ciągu roku szkolnego zaowocowała wysokim poziomem wiedzy jej uczestników. Po zmaganiach i trudach w walce o zwycięstwo wyłoniono mistrzów ekologii.
Grupa 5-6 latków:
I miejsce- Klara Sojda
II miejsce- Kinga Osuchowska oraz Emilia Stefani
III miejsce- Alicja Michalik
Grupa 3-4 latków:
I miejsce- Klara Kościńska
II miejsce- Nikodem Bekus
III miejsce- Julia Grabowska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!