VII Noc Bibliotek
8 października 2021 roku braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem „Czytanie wzmacnia” zorganizowanej przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną „RODN” WOM w Częstochowie w formie online. Głównym celem tej akcji jest promowanie czytelnictwa. Nasze przedszkole od lat zajmuje się rozwijaniem zainteresowań czytelniczych tak więc udział w tym wydarzeniu idealnie wpisał się w zakres realizowanych przez nas zadań. Dla dzieci przedszkolnych biblioteka zaproponowała spotkanie literacko – filmowe pt. „Raz, dwa, trzy, niech żyją psy”. Dzieci wysłuchały opowiadania, dowiedziały się jak ogromną rolę w życiu człowieka pełnią psy, a na „deser” obejrzały bajkę „Reksio”.
Dziękujemy pracownikom Biblioteki za zaproszenie.
Do usłyszenia za rok.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!