Dzień Przedszkolaka
20 września 2022 roku obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Maluchy i starszaki poznały zasady obowiązujące w grupie przedszkolnej, z pomocą nauczycielki stworzyły kolorowy Kodeks Przedszkolaka, który został umieszczony w naszej sali. Następnie dzieci kolorowały kredkami misie i ozdabiały je kulkami plasteliny. Nie zabrakło pysznych babeczek, które upiekła pani Patrycja Piasecka. Pani Magdalena Osuchowska przekazała dla dzieci chrupki. Na zakończenie dzieci wykonały zbiorową pracę plastyczną ,,Pszczoły do ula”. Odcisk małej stópki jest podpisem każdego przedszkolaka i obietnicą przestrzegania naszego Kodeksu.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!