Dzień Chłopaka
30 września 2022 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Chłopaka. Dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły im prezenty – magnetyczne labirynty. Dziewczynki otrzymały zestawy biżuterii. Po obejrzeniu prezentów nadszedł czas na słodko-słony poczęstunek przygotowany przez panie: Ewelinę Kuban-Bekus i Olgę Choryłek-Kościńską.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!