Pasowanie na Przedszkolaka
17 listopada 2022 roku odbyło się w siedleckim przedszkolu Pasowanie na Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęto piosenką ,,Jesienny pociąg”. Następnie wesoło bawiliśmy się podczas opowieści ruchowych M.Bogdanowicz ,,ZOO”, ,,Jeden, dwa, trzy”, ,,Wieje wietrzyk”. Przedszkolaki sprawnie rozwiązywały zagadki słowne ukryte pod kolorowymi pieskami. Nie zabrakło zabaw i ćwiczeń mających na celu kształcenie prawidłowej postawy ciała oraz utrzymanie równowagi z wykorzystaniem ścieżki sensorycznej. Następne zadanie to indywidualne karty pracy, o różnym stopniu trudności. Ostatnim zadaniem była próba odwagi, czyli smakowanie kwaśnej cytryny. Wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D.Orłowską. Dzieci otrzymały dyplomy oraz kuferki ze słodyczami. Pani Ewelina Kuban-Bekus podarowała przedszkolakom piękne zakładki do książek. Z apetytem zajadaliśmy pyszne ciasto z pianką i galaretką, które przygotowała pani Iwona Żurek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!