Dzień Dziewczynek
8 marca 2023 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom piękne życzenia i wręczyli prezenty – Wydrapywanki Kotki. Pani Olga Choryłek-Kościńska przygotowała dla dzieci galaretki, pani Ewelina Kuban-Bekus wyczarowała pyszne owocowe szaszłyki, pan Wojciech Grabowski podarował ptasie mleczko. Szkoda, że Dzień Kobiet jest raz w roku….


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!