Spotkanie ze strażakami
6 czerwca odbyło się spotkanie przedszkolaków ze strażakami w Strażnicy OSP w Siedlcu. Komendant Marcin Osuchowski oraz strażacy Przemysław Małolepszy i Wojciech Kot zaprezentowali wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru i strażacką apteczkę. Wielką radość sprawił dzieciom tęczowy prysznic ze strażackiego węża. Następnie strażacy rozpalili ognisko na placu przedszkolnym i wspólnie piekliśmy pyszne kiełbaski. Dziękujemy strażakom za zorganizowanie wspaniałego spotkania.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!