Zakończenie roku szkolnego
30 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Pani dyrektor Dorota Orłowska wręczyła rodzicom dyplomy z podziękowaniami za aktywną współpracę z przedszkolem. W dalszej części uroczystości wręczono nagrody książkowe wszystkim dzieciom i kolorowe dyplomy sześciolatkom. Na zakończenie podano wyniki olimpiady dla przedszkolaków ,,Mistrz literacki”. Za swoją wspaniałą wiedzę na temat świata książek zwycięzcy otrzymali nagrody. Grupa 3-4-latków: I miejsce-Zoya Strzelecka, II miejsce-Wiktoria Wendzik, III miejsce-Miłosz Madej. Grupa 5-6-latków: I miejsce-Hanna Piasecka, II miejsce-Nikodem Bekus, III miejsce-Dawid Jaksender. Następnie zaproszono dzieci i rodziców na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!