Wyjazd do biblioteki
29 maja 2023 r. odbyła się wycieczka do Biblioteki Gminnej w Mstowie. Przedszkolaki dowiedziały się, na czym polega praca bibliotekarza oraz zaznajomione zostały z podstawową wiedzą dotyczącą funkcjonowania biblioteki. Pani Anna Żyła bibliotekarka oraz pani Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska instruktor plastyki GOK-u w Mstowie przeprowadziły dla dzieci lekcję biblioteczną ,,Bałagan”. Następnie udaliśmy się na pyszne lody i krótki spacer ulicą Partyzantów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!