11 listopada 2023
Siedleckie przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w patriotycznym świętowaniu 11 listopada, które zorganizowało KGW „Jurajskie Kwiaty” oraz strażacy z Siedlca. Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęto na ulicy Leśnej uroczystym przemarszem z biało-czerwoną flagą do strażnicy OSP Siedlec. Na dzieci i mieszkańców Siedlca czekały liczne atrakcje: mała lekcja historii, którą poprowadził nauczyciel SP w Mstowie pan Piotr Całusiński, koncert pana Krzysztofa Dryndy dyrektora GOK-u w Mstowie, konkurs historyczny, zajęcia plastyczne oraz pyszna wojskowa grochówka przygotowana przez pana Przemysława Małolepszego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!