Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Sprzatamy dla Polski

Ocena 0/5

4 października 2023 roku nasze przedszkole po raz drugi aktywnie uczestniczyło w akcji ,,Sprzątamy dla Polski”, której celem jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne.   Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy dla Polski”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. W poprzedniej edycji akcji, która odbyła się 21 kwietnia 2023 roku wzięło udział 500 tys. osób, w tym  siedleckie przedszkolaki. Dzieci zbierały śmieci na podwórku przedszkolnym oraz terenach wokół przedszkola. Zebrano dużo odpadów, które posegregowaliśmy do poszczególnych kolorowych worków. W akcji brało udział 22 przedszkolaków.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 8 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 7 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 6 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 5 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 4 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 3 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 2 Galeria aktualności Sprzatamy dla Polski 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności