Dzień Dziewczynek
8 marca 2024 roku obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Kobiet. Chłopcy złożyli dziewczynkom piękne życzenia i wręczyli prezenty – tabliczki suchościeralne w ramce oraz pierścionki. Mama Filipa i Miłosza przygotowała dla dzieci desery z galaretką, mama Nikodema i Franka upiekła pyszne ślimaczki, mama Wiktorii upiekła babeczki z owocami, tata Julii podarował czekoladki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!