Zakończenie roku szkolnego
28 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: ,,Karuzela na łące” i ,,Lato na wakacjach”. 6-latki recytowały wiersze o wakacjach i pożegnaniu przedszkola. Następnie dyrektor Dorota Orłowska wręczyła rodzicom dyplomy z podziękowaniami za aktywną współpracę z przedszkolem. W dalszej części uroczystości wręczono nagrody książkowe wszystkim dzieciom i dyplomy sześciolatkom. Na zakończenie podano wyniki olimpiady dla przedszkolaków ,,Jestem bezpieczny”. Za swoją wspaniałą wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa zwycięzcy otrzymali nagrody. Grupa 4-latków: I miejsce-Franek Karczewski. Grupa 5-latków: I miejsce-Zoya Strzelecka. Grupa 6-latków: I miejsce-Filip Madej i Julia Grabowska, II miejsce-Klara Kościńska i Pola Mesyasz, III miejsce-Nikodem Bekus i Natalia Żurek. Następnie zaproszono dzieci i rodziców na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!