Konkurs plastyczny "Bezpieczne zabawy"
18 marca 2024 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy” zorganizowany przez Publiczne Przedszkole w Siedlcu dla przedszkoli gminy Mstów. Konkurs adresowany był do dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki oraz 5-6 latki. Cele konkursu to rozwijanie wyobraźni plastycznej, wyrażanie emocji za pomocą środków plastycznych oraz wdrażanie przedszkolaków do zachowania bezpieczeństwa podczas zabawy. W konkursie wzięło udział 13 uczestników, którzy otrzymali nagrody oraz dyplomy.
Grupa 3-4 latków:
I miejsce: Maria Gajda SP w Brzyszowie
II miejsce: Jakub Gajda ZS-P w Zawadzie
III miejsce: Kuba Świerczyński P w Wancerzowie
Wyróżnienie Kornelia Pałuszka SP w Mstowie
Grupa 5-6 latków:
I miejsce: Julia Gołda ZS-P w Zawadzie
II miejsce: Maja Jabłońska P w Wancerzowie
III miejsce: Mikołaj Szczerbiak SP w Mstowie, Filia w Kucharach
Wyróżnienia
1.Michalina Deska SP w Brzyszowie
2. Aniela Hajzer P w Wancerzowie
3. Natalia Boryś SP w Mstowie, Filia w Kucharach
4. Kornelia Wróbel SP w Mokrzeszy
5. Ada Domagała P w Kobyłczycach
6. Marianna Grabowska SP w Krasicach


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!