Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie ze strażakami

Ocena 0/5

25 czerwca 2024 roku odwiedziliśmy Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekał   komendant Marcin Osuchowski, który od kilku już lat opowiada przedszkolakom o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Pan Marcin zaprezentował wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru oraz mundury strażackie. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom lanie wody ze strażackich węży. W spotkaniu uczestniczył także młody strażak Cyprian Śpiewak absolwent siedleckiego przedszkola.  Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  13 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  12 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  11 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  10 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  9 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  8 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  7 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  6 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  5 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  4 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  3 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  2 Galeria aktualności Spotkanie ze strażakami  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności