Spotkanie ze strażakami
25 czerwca 2024 roku odwiedziliśmy Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekał komendant Marcin Osuchowski, który od kilku już lat opowiada przedszkolakom o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Pan Marcin zaprezentował wnętrze samochodu strażackiego, sprzęt do gaszenia pożaru oraz mundury strażackie. Dużą przyjemność sprawiło dzieciom lanie wody ze strażackich węży. W spotkaniu uczestniczył także młody strażak Cyprian Śpiewak absolwent siedleckiego przedszkola. Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!