Wigilia i Kolędy
19 grudnia 2024 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów Pana Tomasza Gęsiarza, Inspektor ds. oświaty w Urzędzie Gminy Mstów Panią Ewę Osuchowską, Skarbnika Gminy Mstów Panią Marię Skibińską, Przewodniczącego Rady Gminy Mstów Pana Krzysztofa Choryłka, Komendanta OSP w Siedlcu Pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Wigilijne spotkanie rozpoczęła piosenka ,,Aniołek maleńki jak wróbelek”. Dzieci recytowały wiersze o Bożym Narodzeniu, zaśpiewały piosenki ,,Idzie św. Mikołaj”, ,,Siedem reniferów”, ,,Christmas song”. Laura Derda, Zoya Strzelecka, Wiktoria Wendzik i Kaja Jura pięknie zaprezentowały się w piosence ,,Na strunach igieł”. Przedstawienie zakończyło się układem tanecznym do utworu ,,Aniołek najładniejszy”. Po części artystycznej nadszedł czas na słodki poczęstunek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!