Wyjazd 6-latków do szkoły
W czerwcu 2025 roku siedleckie 6-latki odwiedziły Szkołę Podstawową w Mstowie. Długi spacer po szkolnych korytarzach zakończyliśmy śniadaniem na stołówce, następnie przedszkolaki bawiły się na placu zabaw oraz boisku szkolnym. Przed powrotem do przedszkola poszliśmy na pyszne włoskie lody.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!