Spotkanie z bibliotekarką
9 czerwca 2025 roku nasze przedszkole odwiedziły bibliotekarki Gminnej Biblioteki Publicznej w Mstowie pani Anna Żyła, pani Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska oraz praktykantka GOK-u pani Wiktoria Purgal. Pani Wiktoria przeczytała dzieciom książkę ,,Gdy Pola się zgubi” G.Rzepeckiej-Weib, która zawierała cenne wskazówki, jak postąpić w przypadku zgubienia się podczas wakacyjnych wędrówek. Panie bibliotekarki przeprowadziły z dziećmi rozmowę na temat prawidłowego zachowania w kontakcie z osobą nieznajomą.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!