Wyjazd 6-latków do szkoły w Mstowie
7 czerwca 2024 roku siedleckie 6-latki odwiedziły Szkołę Podstawową w Mstowie. Spacer po szkole zakończyliśmy śniadaniem na stołówce, następnie przedszkolaki wesoło bawiły się na placu zabaw oraz boisku szkolnym. Przed powrotem do przedszkola delektowaliśmy się pysznymi lodami z cukierni Borek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!