Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wyjazd 6-latków do szkoły w Mstowie

Ocena 0/5

7 czerwca 2024 roku siedleckie 6-latki odwiedziły Szkołę Podstawową  w Mstowie. Spacer po szkole zakończyliśmy śniadaniem na stołówce, następnie przedszkolaki wesoło bawiły się na placu zabaw oraz boisku szkolnym. Przed powrotem do przedszkola delektowaliśmy się pysznymi lodami z cukierni Borek.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wyjazd 6-latków do szkoły w Mstowie 2 Galeria aktualności Wyjazd 6-latków do szkoły w Mstowie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności