Zakończenie roku szkolnego
30 czerwca 2025 roku odbyło się w naszym przedszkolu Zakończenie Roku Szkolnego. Dyrektor Dorota Orłowska wręczyła rodzicom dyplomy z podziękowaniami za aktywną współpracę z przedszkolem. W dalszej części uroczystości wręczono nagrody książkowe wszystkim dzieciom i dyplomy sześciolatkom. Na zakończenie wręczono nagrody uczestnikom konkursu plastycznego dla dzieci i rodziców ,,Portret emocji”. Następnie zaproszono dzieci i rodziców na słodki poczęstunek.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!