Sprzatamy dla Polski
4 października 2023 roku nasze przedszkole po raz drugi aktywnie uczestniczyło w akcji ,,Sprzątamy dla Polski”, której celem jest promowanie postawy odpowiedzialności społecznej, patriotyzmu oraz troski o środowisko naturalne. Organizatorem inicjatywy jest Fundacja „Sprzątamy dla Polski”. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki. W poprzedniej edycji akcji, która odbyła się 21 kwietnia 2023 roku wzięło udział 500 tys. osób, w tym siedleckie przedszkolaki. Dzieci zbierały śmieci na podwórku przedszkolnym oraz terenach wokół przedszkola. Zebrano dużo odpadów, które posegregowaliśmy do poszczególnych kolorowych worków. W akcji brało udział 22 przedszkolaków.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!