Szkoła Pamięta
Po raz piąty siedleckie przedszkole uczestniczyło w ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki ,,Szkoła pamięta”. Nauczyciele z dziećmi zapalili znicze przy pomniku obok przedszkola, aby uczcić pamięć polskiego króla Kazimierza Wielkiego.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!