PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
,,Pasowanie na Przedszkolaka” odbyło się 29.10.2013 roku. Przedszkolaki otrzymały wiele zadań do wykonania podczas, których wykazały swoją wiedzę i umiejętności, zaprezentowały swoje zdolności manualne, pokazały, że potrafią logicznie myśleć i nie mają trudności z wykonaniem zadań zręcznościowych. Nawet próba odwagi ,,picie soku z cytryny” okazała się łatwa do wykonania. Następnie wszystkie przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor D. Orłowską. Ciężka praca została nagrodzona pięknym dyplomem oraz słodkim rożkiem.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!