Wigilia i Kolędy
19 grudnia 2019 roku odbyła się w siedleckim przedszkolu piękna uroczystość ,,Wigilia i Kolędy”. Dyrektor Dorota Orłowska powitała zaproszonych gości: Wójta Gminy Mstów pana Tomasza Gęsiarza, Zastępcę Wójta panią Małgorzatę Grabowską, Głównego Specjalistę do spraw Oświaty panią Ewę Osuchowską, Komendanta OSP w Siedlcu pana Marcina Osuchowskiego oraz rodziców przybyłych na uroczystość. Nastrojowe wigilijne spotkanie rozpoczęła piosenka ,,Domowe święta”. Następnie dzieci recytowały wiersze o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia w domach rodzinnych, narodzeniu Jezusa, magii świątecznych choinek, pod którymi dzieci szukają prezentów po kolacji wigilijnej. Zaśpiewano piosenki: ,,Aniołek wróbelek”, ,,Choinka” oraz ,,Mikołaj wędruje po świecie”. Młodsze dziewczynki zatańczyły układ ruchowy do piosenki ,,Aniołek najładniejszy”. Następnie goście podziwiali taniec z obręczami do utworu ,,First Light” skrzypaczki Lindsey Stirling. Przedstawienie zakończyło się pięknym układem tanecznym z laskami w wykonaniu dziewczynek starszych do piosenki ,,Sleepwalking” Lindsey Stirling.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!