Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Spotkanie z Mikołajem

Ocena 0/5

6 grudnia 2019 roku przedszkole w Siedlcu odwiedził Święty Mikołaj, który wręczył dzieciom lizaki - reniferki i bałwanki oraz poprosił o dwie piosenki. Przedszkolaki zaśpiewały utwory ,,Mikołaj wędruje po świecie” i ,,Choinka”. Następnie Mikołaj wręczył dzieciom paczki ze słodyczami i klockami. Grudniowego gościa pożegnano piosenką ,,Domowe święta”.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 7 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 6 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 5 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 4 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 3 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 2 Galeria aktualności Spotkanie z Mikołajem 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności