Dzień Dziecka
Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się 2 czerwca 2017 r. W tym dniu najważniejszą atrakcją był szereg doświadczeń i eksperymentów przygotowanych przez panią Martę Gradzik, a przeprowadzanych pod kierunkiem mam. Pani Ada Olech zaproponowała przedszkolakom zabawę pod hasłem ,,Praca detektywa”. Panie Karolina Szymańska i Agata Sadowska przeprowadziły eksperyment ,,Magiczna piana” z wykorzystaniem octu, barwników spożywczych, brokatu, płynu do mycia naczyń. Następnie dzieci przeprowadziły doświadczenie ,,Skaczące rodzynki” pod kierunkiem pani Agnieszki Knysak. Ciekawym doświadczeniem było mieszanie wody, barwników, oleju i mleka czyli: ,,Kolorowe płyny” przy pomocy pań Pauliny Tomzy i Olgi Juchnik. Pani Marta Gradzik wykonała z dziećmi lejki do zabawy ,,Skaczące kulki”. Kolorowe ,,Wirujące węże” z papieru pomagały wycinać panie Beata Choryłek i Iwona Sojda. ,,Fletnie” ze słomek wykonano z pomocą pani Doroty Matyś, Renaty Choryłek oraz Iwony Sojdy. Dzieci bawiły się na podwórku przedszkolnym, gdzie czekały na nich dmuchaniec (państwa Sojdów), trampolina (państwa Jaksender) i wiele atrakcji. Przedszkolaki rozwiązywały również zagadki słowne, nagrodą za ich rozwiązanie były bańki mydlane. Na obiad mamy zaserwowały kiełbaski z grilla (państwa Sojdów).
W tym dniu nie zabrakło słodkości: gofrów z bitą śmietaną, waty cukrowej, cukierków, ciastek, chrupek. Pani Karolina Szymańska przygotowała dla dzieci paczki z zabawkami, jabłkami i słodyczami. Ten dzień był pełen wrażeń, emocji i radości. Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz sponsorom: pani Renacie Purgal, panu Bartoszowi Hamali, państwu Zofii i Jerzemu Halabom, którzy pomogli zorganizować ten wspaniały Dzień Dziecka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!