Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Bajkoterapia

Ocena 0/5

24.11.2022 roku w siedleckim przedszkolu odbyły się zajęcia literacko-plastyczne.  ,,Bajkoterapię” przeprowadziła pani Anna Żyła bibliotekarka Gminnej Biblioteki  oraz pani Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska instruktor plastyki GOK-u w Mstowie. Spotkanie rozpoczęto od krótkiej pogadanki na temat zasad wypożyczania książek z biblioteki. Przedszkolaki wesoło tańczyły do piosenki ,,Proszę, dziękuję, przepraszam”. Następnie panie czytały dzieciom książki z biblioteki, które zachęcały do stosowania zwrotów grzecznościowych. Mali czytelnicy rozwiązywali zagadki słowne i wspólnie wykonali pracę plastyczną. Na koniec spotkania wręczono dzieciom zakładki do książek i zachęcono do uczestnictwa w akcji ,,Mała książka, wielki człowiek” prowadzonej przez Gminną Bibliotekę w Mstowie.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Bajkoterapia 7 Galeria aktualności Bajkoterapia 6 Galeria aktualności Bajkoterapia 5 Galeria aktualności Bajkoterapia 4 Galeria aktualności Bajkoterapia 3 Galeria aktualności Bajkoterapia 2 Galeria aktualności Bajkoterapia 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności