Bajkoterapia
24.11.2022 roku w siedleckim przedszkolu odbyły się zajęcia literacko-plastyczne. ,,Bajkoterapię” przeprowadziła pani Anna Żyła bibliotekarka Gminnej Biblioteki oraz pani Agnieszka Flaszka-Kwiatkowska instruktor plastyki GOK-u w Mstowie. Spotkanie rozpoczęto od krótkiej pogadanki na temat zasad wypożyczania książek z biblioteki. Przedszkolaki wesoło tańczyły do piosenki ,,Proszę, dziękuję, przepraszam”. Następnie panie czytały dzieciom książki z biblioteki, które zachęcały do stosowania zwrotów grzecznościowych. Mali czytelnicy rozwiązywali zagadki słowne i wspólnie wykonali pracę plastyczną. Na koniec spotkania wręczono dzieciom zakładki do książek i zachęcono do uczestnictwa w akcji ,,Mała książka, wielki człowiek” prowadzonej przez Gminną Bibliotekę w Mstowie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!