DZIEŃ ZIELONY
26 czerwca 2015 r. zorganizowaliśmy Zielony Dzień w przedszkolu. Jego główną atrakcją była wycieczka przedszkolaków do Mstowa nad Zalew Tasarki oraz zabawa na placu zabaw obok Urzędu Gminy. Dzieci w zielonych strojach, z zielonymi balonikami w dłoniach wracały do przedszkola szczęśliwe, opalone i lekko zmęczone.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!