KONKURS LITERACKI
Dnia 24 czerwca 2015 r. odbył się w naszym przedszkolu konkurs literacki „Książka naszym przyjacielem”, który był podsumowaniem całorocznej pracy dzieci i nauczycieli. Podczas zajęć dzieci poznawały utwory polskich poetów i pisarzy, twórczość znanych bajkopisarzy, zdobywały podstawową wiedzę o książce i jej ogromnej roli w życiu każdego człowieka. Podczas konkursu dzieci miały możliwość wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą, zwyciężyli najlepsi. W grupie starszaków I miejsce zdobyła Zuzia Tomza, II miejsce otrzymała Ola Rospądek. W grupie dzieci młodszych I miejsce zdobyła Zuzia Olech, II miejsce otrzymała Emilka Hadryś, III miejsce zdobyli: Adaś Koszewski oraz Adaś Jaksender. Zwycięzcy otrzymali nagrody - kamionkowe skarbonki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!