WYCIECZKA DO KRAKOWA
Dnia 25 czerwca 2015 r. odbyła się wycieczka do Krakowa. Przedszkolaki odwiedziły krakowskie ZOO, były zachwycone pięknymi zwierzętami, egzotycznymi ptakami w otoczeniu ogrodu mieniącego się wszystkimi barwami zieleni. Następnie udaliśmy się podziwiać Wawel, Sukiennice oraz Smoka Wawelskiego, który zionął ogniem. Dzieciom bardzo podobał się rejs statkiem po Wiśle, podczas którego podziwialiśmy piękne widoki. Wracaliśmy z wycieczki zadowoleni z licznymi pamiątkami.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!