Konkurs recytatorski "Świat przyrody"
26 marca 2026 roku odbył się w siedleckim przedszkolu konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,Świat przyrody”. Dzieci samodzielnie wybrały swoje wiersze do recytacji i uczyły się ich z pomocą rodziców w domu. Przedszkolaki pięknie recytowały na przedszkolnej scenie i otrzymały nagrody książkowe. W konkursie recytatorskim udział wzięli: Przemuś Wendzik ,,Niezapominajki” B.Ostrowska, Jaś Mesyasz ,,Kotek” J.Tuwim, Mateusz Stefani ,,Obietnica” G.Skrzypczak, Olek Świtoń ,,Wiosna”, Ignaś Jaskuła ,,Grzyby” J.Brzechwa, Borys Kościński ,,Wiosna” M.Strzałkowska, Oliwier Kołodziejczyk ,,Przyszła pani wiosna”, Miłosz Łaskawiec ,,Zielona żabka”, Lilianka Jaskuła ,,Stokrotka” D.Gellner, Franek Bekus ,,Tęcza” M.Konopnicka, Oskar Adamski ,,Las zielony”, Zuzia Michalik ,,Krople” D.Gellner, Sandra Kiraga, Kuba Wochal, Nikodem Bednarek ,,Lis” J.Brzechwa, Igor Makowski ,,Rzeczka” J.Tuwim, Nel Bednarek ,,Dziwny kot” D.Wawiłow, Miłosz Madej ,,Wiosenne porządki” J.Brzechwa, Nastusia Sil ,,Drzewo”.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!