Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Konkurs recytatorski "Świat przyrody"

Ocena 0/5

 

26 marca 2026 roku odbył się w siedleckim przedszkolu konkurs recytatorski dla przedszkolaków ,,Świat przyrody”. Dzieci samodzielnie wybrały swoje wiersze do recytacji i uczyły się ich z pomocą rodziców w domu. Przedszkolaki pięknie recytowały na przedszkolnej scenie i otrzymały nagrody książkowe. W konkursie recytatorskim udział wzięli: Przemuś Wendzik ,,Niezapominajki” B.Ostrowska, Jaś Mesyasz ,,Kotek” J.Tuwim, Mateusz Stefani ,,Obietnica” G.Skrzypczak, Olek Świtoń ,,Wiosna”, Ignaś Jaskuła ,,Grzyby” J.Brzechwa, Borys Kościński ,,Wiosna” M.Strzałkowska, Oliwier Kołodziejczyk ,,Przyszła pani wiosna”, Miłosz Łaskawiec ,,Zielona żabka”, Lilianka Jaskuła ,,Stokrotka” D.Gellner, Franek Bekus ,,Tęcza” M.Konopnicka, Oskar Adamski  ,,Las zielony”, Zuzia Michalik ,,Krople” D.Gellner, Sandra Kiraga, Kuba Wochal, Nikodem Bednarek ,,Lis” J.Brzechwa, Igor Makowski ,,Rzeczka” J.Tuwim, Nel  Bednarek ,,Dziwny kot” D.Wawiłow, Miłosz Madej ,,Wiosenne porządki” J.Brzechwa, Nastusia Sil ,,Drzewo”.

Galeria zdjęć

Chłopiec Chłopiec Dziewczynka Chłopiec Chłopiec Dziewczynka Dziewczynka Chłopiec Chłopiec Dziewczynka Dzieci stojące z książeczkami Dzieci stojące z książeczkami Dzieci stojące z książeczkami
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności