Powiatowy Konkurs Piosenki Optymistycznej
19 marca 2026 roku w Przedszkolu w Wancerzowie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Optymistycznej. Siedleckie przedszkole reprezentował Borys Kościński, który zdobył wyróżnienie za wykonanie utworu ,,W przedszkolu naturalnie”.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!