Powitanie wiosny 2026
23 marca 2026 roku obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, zabraliśmy na długi spacer kolorową Marzannę. Wracaliśmy do przedszkola w doskonałych humorach, mocno trzymając w dłoniach słodycze zakupione w siedleckim sklepie. Na zakończenie spaliliśmy słomianą kukłę na placu przedszkolnym głośno wołając: uciekaj zimo….


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!