Narodowe Święto Niepodległości
Dzień 11 listopada to ważne Święto dla każdego Polaka. Dzieci z naszego przedszkola uroczyście odchodziły Święto Niepodległości. Celem przeprowadzonych zajęć było rozbudzanie postaw patriotycznych wśród dzieci poprzez przybliżenie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Wspólne świętowanie rozpoczęto od zdefiniowania słowa „niepodległość”. Następnie dzieci wysłuchały opowiadania o czasach rozbiorów i odzyskaniu wolności przez Polskę. Przedszkolaki dowiedziały się czym są barwy narodowe i godło oraz jakie mają znacznie i dlaczego trzeba je szanować. Poznały też postać Józefa Piłsudskiego. Na zakończenie zajęć dzieci wykonały biało-czerwone kotyliony.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!