,,Aniołek Bożonarodzeniowy”
W styczniu 2018 roku rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Aniołek Bożonarodzeniowy” zorganizowany przez Miejskie Przedszkole nr 22 im. Marii Montessori w Częstochowie. Siedleckie przedszkole reprezentowali: Laura Matyś oraz Michałek Nowak. Laura wycięła aniołka z brystolu, papieru brokatowego i kalki. Michałek Nowak wykonał aniołka z wykorzystaniem drobnego makaronu. Anioł Laury Matyś bardzo spodobał się organizatorom konkursu, ponieważ zdobyła I miejsce w kategorii 5-6 latki. Otrzymała dyplom, książkę i zestaw kreatywny. Gratulujemy sukcesu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!