XV Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski na wiersz ,,Ekologiczny i Zdrowotny”
Dnia 30 maja 2018 r. odbył się XV Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski na wiersz ,,Ekologiczny i Zdrowotny” w Małusach Wielkich. Przedszkole w Siedlcu reprezentowała Blanka Choryłek, która recytowała wiersz Agnieszki Frączek ,,Autostop” oraz Laura Matyś, która wystąpiła z wierszem Agnieszki Frączek ,,Leśny bon ton”. Laura zdobyła II miejsce w grupie pięciolatków, Blanka zdobyła III miejsce w grupie sześciolatków. Dziewczynki otrzymały dyplomy, książki oraz słodycze. Gratulujemy sukcesów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!