OBCHODY ZIELONEGO DNIA
Dnia 13.06.2014 roku w naszym przedszkolu odbyły się Obchody Zielonego Dnia. Przedszkole mocno zazieleniło się pod wpływem zielonych baloników, zielonych strojów dzieci, zielonych warzyw i owoców w wiklinowym koszu. Rozpoczęliśmy od wysłuchania bajki ,,Wakacyjna przygoda” ze zbioru Kubusiowi Przyjaciele Natury. Następnie rozmawialiśmy o wszystkich warzywach i owocach koloru zielonego i ich zaletach. Jednym z punktów dnia była nauka zielonego tańca w rytmach zespołu Abba. Śpiewaliśmy wesołe piosenki, piliśmy zielony sok z listkami mięty, zajadaliśmy zielony groszek, jabłka, gruszki, paprykę, winogron i wiele innych zielonych smakołyków. Ciekawe czy dzisiejszej nocy nasze sny będą również w kolorze jasnej zieleni?


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!