VI Festiwal Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej w Szkole Podstawowej w Mstowie.
Dnia 04.06.2014 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Mstowie VI Festiwal Piosenki Przyrodniczej i Ekologicznej. Publiczne Przedszkole w Siedlcu reprezentował Jaś Derda. Wspaniale zaśpiewał piosenkę ,,Wiosna w błękitnej sukience” i zdobył I miejsce. Za zwycięstwo otrzymał dyplom oraz książkę ,,Królestwo grzybów” na Festynie Rodzinnym zorganizowanym dnia 08.06.2014 r. w SP w Mstowie. HURA !!!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!