Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

OLIMPIADA PRZYRODNICZA

Ocena 0/5

Dnia 26 czerwca 2014 r.  w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyła się Olimpiada Przyrodnicza. Dzieci odpowiadały na przygotowane pytania z zakresu przyrody, rozwiązywały zagadki słowne, wykonywały zadania w indywidualnych kartach pracy. Po zmaganiach i trudach przedszkolaków w walce o zwycięstwo wyłoniono zwycięzców. Zwycięzcy otrzymali nagrody: zabawki do piasku, piłki, pozostali uczestnicy otrzymali słodycze.

 

Grupa 5-6 latków:

I miejsce- Jakub Banaś

II miejsce- Wiktor Zwolski

III miejsce- Amelia Jaksender

 

Grupa 3-4 latków:

I miejsce- Marysia Choryłek

II miejsce- Ola Rospądek

III miejsce- Zuzanna Tomza oraz Kaja Liberda

Galeria zdjęć

Galeria aktualności OLIMPIADA PRZYRODNICZA 5 Galeria aktualności OLIMPIADA PRZYRODNICZA 1 Galeria aktualności OLIMPIADA PRZYRODNICZA 3 Galeria aktualności OLIMPIADA PRZYRODNICZA 4 Galeria aktualności OLIMPIADA PRZYRODNICZA 2
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności