Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Powitanie wiosny 2026

Ocena 0/5

23 marca 2026 roku obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny, zabraliśmy na długi  spacer kolorową Marzannę. Wracaliśmy do przedszkola w doskonałych humorach, mocno trzymając w dłoniach słodycze zakupione w siedleckim sklepie. Na zakończenie spaliliśmy słomianą kukłę na placu przedszkolnym głośno wołając: uciekaj zimo….

Galeria zdjęć

Dzieci stojące wokół marzanny Dzieci stojące przy sklepie Dzieci stojące wokół marzanny Dzieci stojące wokół marzanny Dzieci stojące wokół marzanny Dzieci stojące wokół marzanny
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności