Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”

Ocena 0/5

Dnia 20 stycznia 2015 roku w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia” w wykonaniu aktorów Teatru ,,Pinokio” z Nowego Sącza.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  9 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  8 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  7 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  6 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  5 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  4 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  3 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  2 Galeria aktualności ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia”  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności