Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Dnia 20 stycznia 2015 roku w Publicznym Przedszkolu w Siedlcu odbyło się przedstawienie kukiełkowe pt. ,,Dzielny Tomek – kompan Reksia” w wykonaniu aktorów Teatru ,,Pinokio” z Nowego Sącza.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!