Spotkanie z żołnierzem
16 maja 2018 r. odbyło się ciekawe spotkanie przedszkolaków z zawodowym żołnierzem. Gość w bardzo interesujący sposób opowiadał o swojej pracy, swoich pasjach i zainteresowaniach. Dzieci mogły zobaczyć elementy umundurowania żołnierskiego, sprzęt potrzebny na poligonie, zawartość żołnierskiej apteczki. Chłopcy i dziewczynki z radością przymierzali kamizelki wojskowe, maski gazowe, okulary, kominiarki, czapki i kaski. Nasz gość namalował także przedszkolakom na twarzach wojskowe barwy maskujące. Następnie zaprezentował sposoby przeprowadzania akcji ratunkowych wśród żołnierzy na polu walki. Wszyscy byli bardzo zainteresowani poruszaną tematyką. Żołnierz pożegnał dzieciaki i wręczył im słodycze oraz naklejki. Dziękujemy za miłe spotkanie.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!