Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WYCIECZKA DO KRAKOWA

Ocena 0/5

Dnia 25 czerwca 2015 r. odbyła się wycieczka do Krakowa. Przedszkolaki odwiedziły krakowskie ZOO, były zachwycone pięknymi zwierzętami, egzotycznymi ptakami w otoczeniu ogrodu mieniącego się wszystkimi barwami zieleni. Następnie udaliśmy się podziwiać Wawel, Sukiennice oraz Smoka Wawelskiego, który zionął ogniem. Dzieciom bardzo podobał się rejs statkiem po Wiśle, podczas którego podziwialiśmy piękne widoki. Wracaliśmy z wycieczki zadowoleni z licznymi pamiątkami.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  8 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  7 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  6 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  5 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  4 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  3 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  2 Galeria aktualności WYCIECZKA DO KRAKOWA  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności