Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

Wycieczka do OSP w Siedlcu

Ocena 0/5

Dnia 31.05.2017 r.  odwiedziliśmy  Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekał   komendant Marcin Osuchowski, który od kilku już lat opowiada przedszkolakom o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Pan Marcin zaprezentował wnętrze siedleckiego samochodu strażackiego oraz sprzęt do gaszenia pożaru. W dalszej części spotkania na plac strażnicy przy dźwięku syreny wjechał nowoczesny samochód straży pożarnej z Mstowa. Strażak z Mstowa pan Marcin Czapski pokazał dzieciom nowoczesne wyposażenie wozu: ogromną apteczkę, nosze, piły do drewna, nożyce do rozcinania metalu, węże, gaśnice oraz pompy. Wielką atrakcją dla dzieci było przewracanie pachołków silnym strumieniem wody. Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 6 Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 5 Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 4 Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 3 Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 2 Galeria aktualności Wycieczka do OSP w Siedlcu 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności