Wycieczka do OSP w Siedlcu
Dnia 31.05.2017 r. odwiedziliśmy Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekał komendant Marcin Osuchowski, który od kilku już lat opowiada przedszkolakom o trudnej i niebezpiecznej pracy strażaków. Pan Marcin zaprezentował wnętrze siedleckiego samochodu strażackiego oraz sprzęt do gaszenia pożaru. W dalszej części spotkania na plac strażnicy przy dźwięku syreny wjechał nowoczesny samochód straży pożarnej z Mstowa. Strażak z Mstowa pan Marcin Czapski pokazał dzieciom nowoczesne wyposażenie wozu: ogromną apteczkę, nosze, piły do drewna, nożyce do rozcinania metalu, węże, gaśnice oraz pompy. Wielką atrakcją dla dzieci było przewracanie pachołków silnym strumieniem wody. Dziękujemy strażakom za zaangażowanie i edukację najmłodszych.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!