Logo Publicznego Przedszkola w Siedlcu

WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU

Ocena 0/5

W dniu 22.06.2015 r.  odwiedziliśmy  Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekali  strażacy: Zygmunt Sieradzki oraz Marcin Osuchowski.  Zdradzili oni przedszkolakom tajemnice swojego niebezpiecznego zawodu. Dzięki takim cyklicznym spotkaniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę na temat pracy strażaków. Zaprezentowano sprzęt do gaszenia pożaru, pokazano stroje strażaków, nowe hełmy. Przeprowadzono szkolenie chłopców i dziewczynek w zakresie przygotowania węży do gaszenia ognia. Po przymiarce hełmów strażackich głośno zawyła syrena, która poinformowała mieszkańców Siedlca o wizycie przedszkolaków w Strażnicy.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  10 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  9 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  8 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  7 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  6 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  5 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  4 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  3 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  2 Galeria aktualności WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności