WYCIECZKA DO STRAZNICY OSP W SIEDLCU
W dniu 22.06.2015 r. odwiedziliśmy Strażnicę OSP w Siedlcu. Na dzieci czekali strażacy: Zygmunt Sieradzki oraz Marcin Osuchowski. Zdradzili oni przedszkolakom tajemnice swojego niebezpiecznego zawodu. Dzięki takim cyklicznym spotkaniom dzieci zdobywają podstawową wiedzę na temat pracy strażaków. Zaprezentowano sprzęt do gaszenia pożaru, pokazano stroje strażaków, nowe hełmy. Przeprowadzono szkolenie chłopców i dziewczynek w zakresie przygotowania węży do gaszenia ognia. Po przymiarce hełmów strażackich głośno zawyła syrena, która poinformowała mieszkańców Siedlca o wizycie przedszkolaków w Strażnicy.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!