SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM
Ważnym dniem w przedszkolu był 6 grudnia, od wieków kojarzony z wizytą Św. Mikołaja. Dzieci nie mogły doczekać się tego spotkania, wreszcie nadszedł, oczekiwany przez cały rok, w asyście anioła z gitarą. Spotkanie rozpoczęło się piosenką ,,Choinka przedszkolaków”, którą dzieci powitały Mikołaja. Następnie wręczały gościowi przygotowane obrazki oraz recytowały wiersze. Przed wręczeniem prezentów dzieci bawiły się wesoło przy piosenkach takich jak: ,,Mrówka”, ,,Chrześcijanin tańczy”, ,,W kontakcie”. Wreszcie nadszedł najbardziej oczekiwany moment, czyli prezenty. Okazało się, że niektórym dzieciom zabrakło odwagi, by odebrać swoją paczkę. Emocje malowały wspaniałą, niepowtarzalną atmosferę. Pożegnaliśmy doniosłego gościa piosenką ,,Choinkowe całusy”. Na mikołajki zaprosiliśmy też dzieci ze środowiska.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!