OTWARCIE LINII MPK W SIEDLCU
Od 1 stycznia 2015 roku do naszego Siedlca można dojechać autobusem MPK nr 26. Jest to duże ułatwienie dla osób uczących się i pracujących w Częstochowie. Przynosi też wiele korzyści dla pozostałych mieszkańców.
16 kwietnia 2015 roku uczestniczyliśmy w oficjalnym otwarciu miejskiej linii autobusowej nr 26. Przewodniczący Rady Gminy Mstów pan Krzysztof Choryłek powitał przybyłych gości. Uroczystość swoją obecnością uświetnili:
Poseł pan Marek Balt
Przewodniczący Rady Miasta Częstochowa pan Zdzisław Wolski
Radny Miasta Częstochowa pan Łukasz Kot
Prezes Zarządu MPK w Częstochowie Sp. z o.o. pan Roman Bolczyk
Zastępca Prezesa Zarządu MPK w Częstochowie Sp. z o.o. pan Robert Madej.
Na uroczystości nie zabrakło oczywiście przedstawicieli władz samorządowych Gminy Mstów. Gośćmi byli:
Wójt Gminy Mstów pan Tomasz Gęsiarz
Zastępca Wójta Gminy Mstów pan Adam Markowski
Radna Powiatowa pani Mariola Tomczyk
Radni Gminy Mstów
Skarbnik Gminy Mstów pani Maria Skibińska
Sekretarz Gminy Mstów pan Wacław Panz.
Obecni byli też mieszkańcy Siedlca wraz z Sołtysem panem Zygmuntem Sieradzkim. Po krótkich przemówieniach zaproszonych gości dzieci z naszego przedszkola zaśpiewały piosenkę „Wiosna w błękitnej sukience”.
Wreszcie nastąpił kulminacyjny punkt uroczystości – przecięcie symbolicznej wstęgi.
LINIA AUTOBUSOWA NR 26 W SIEDLCU OFICJALNIE OTWARTA.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!